ZHMOTNÍME VAŠE VÍZIE

Záhrady a vonkajšie priestory sú spríjemnením Vášho domova. Našim cieľom nie je len pritiahnutie prírody bližšie k Vám, ale aj dostať Váš obytný priestor do prírody. Postaráme sa o Vaše sny a radi ich posunieme ešte o úroveň vyššie.

Projektujeme súkromné záhrady, verejné priestory ako sú školy, škôlky, firemné areály, okolia bytových domov …

Do návrhov sa snažíme zakomponovať všetky predstavy zákazníka, potenciál priestoru a jeho využitie. Všetko spojíme do plánu krajinného dizajnu a oživíme Váš exteriér.

Návrh a projekcia - záhrad

Návrh a projekcia - verejnej zelene

Realizujeme záhrady, priemyselné areály, verejnú zeleň a ďalšie. Vďaka nášmu strojovému vybaveniu zhmotníme návrh do vytúženého výsledku. radi Vám pomôžeme k vašej zeleni.

Realizácia záhrad

Realizácia verejnej zelene

Zemné a výkopové práce

Poskytujeme jednorazovú, sezónnu aj celoročnú údržbu zelene záhrad, priemyselných areálov, miest a obcí.

Nedostatok času, málo odborným vedomostí, prípadne iné priority sú dôvodom, prečo je vhodné sa obrátiť na našu pomoc. Náš skúsený a pracovitý tím Vám rád poradí a pomôže.

Údržba záhrad a verejnej zelene

Kosenie a mulčovanie

Výruby a orezy drevín

Zimná údržba

Úprava hrobov

V našich zemepisných šírkach je veľmi náročné udržať záhradu, ihrisko, či inú na pohľad zdravú a krásnu zeleň bez automatického závlahového systému. Ponúkame Vám vypracovanie návrhu, realizáciu i následnú údržbu závlahových systémov.

Závlahový systém návrh, realizácia a údržba

Vodné prvky - návrh, realizácia a údržba

Vegetačné strechy vracajú zeleň do miest a kompenzujú veľkoplošnú výstavbou. Zelené strechy sú nielen krásne ale aj užitočné. Zlepšujú mikroklímu, znižujú náklady na vykurovanie, znižujú množstvo prachových častíc a CO2 v ovzduší.
V danej oblasti máme bohaté skúsenosti a radi sa podieľame na týchto projektoch.

Návrh, realizácia a údržba

Interiér sa nezaobíde bez rastlín, ktoré ho skvalitňujú nielen po estetickej, ale aj zdravotnej stránke. Príjemné  prostredie, zdravý domov, kancelária či obchodný priestor vieme dotvoriť správne zvolenou zeleňou.

Návrh, realizácia a údržba